Facility Engineer

Facility engineer pozícióba keressük gyártással foglalkozó partnerünk legújabb csapattagját Vas-megyében.

Az Ön új cége:

Facility engineer pozícióba keressük gyártással foglalkozó partnerünk legújabb csapattagját Vas-megyében. A cég gyógyszeripari gyártási tevékenységet végez, multinacionális háttérrel.

Az Ön új pozíciója:

A Facility engineer a következő feladatok ellátásáért lesz felelős:

  • Biztosítja az ingatlan berendezéseinek és biztonsági rendszereinek folyamatos és megbízható működését
  • Folyamatosan optimalizálja és hatékonyságjavítást végez a berendezések energiafogyasztásával kapcsolatosan
  • Szervezi és végrehajtja az ingatlanokhoz kapcsolódó helyreállító és megelőző karbantartási folyamatokat
  • Biztosítja és folyamatosan optimalizálja a pótalkatrész-ellátást
  • Végrehajtja a létesítményekkel és biztonsággal kapcsolatos projektmenedzsment feladatokat, lebonyolítja az ingatlanokhoz kapcsolódó beruházási projekteket
  • Támogatja a létesítményrendszerek és alkalmazott technológiák folyamatos fejlesztését
  • Folyamatosan optimalizálja a készletszintet és figyelembe veszi a költségkereteket
  • Elemzések és cselekvési tervek készítése a létesítménykarbantartás javítása céljából

Mire van szüksége a sikerhez?

  • Felsőfokú, műszaki végzettség (építészmérnök, építőmérnök, gépészmérnök, villamosmérnök, biztonságtechnikai mérnök)
  • Legalább 1 év épülettechnológiai tapasztalat
  • Gyakorlati tapasztalat fűtés-szellőzés-hűtés (HVAC), vízellátás, elektromos ellátás, világítástechnika, nyomásos és alacsony nyomású levegőellátás, propán- és oxigénellátó rendszerek terén.
  • Microsoft Office és SAP felhasználói szintű ismeretek.
  • TPM gyakorlati ismeretek, épületvezérlés és biztonsági rendszerek terén
  • Jó problémamegoldó és szervező készségek.
  • Tervolvasási készségek

Mire számíthat partnerünktől?

  • Fejlett, multinacionális környezet
  • Kiemelkedő juttatási csomag: Alapbér + Éves bónusz (havi személyi alapbér*1,2) + fél éves bónusz (bruttó 200.000 HUF) + utazási támogatás + laptop + telefon + költözési támogatás + Home Office lehetőség
  • Fejlődési lehetőség
  • Stabilitás

Mit kell tennie most?

Amennyiben érdekesnek találta a pozíciót kattintson a 'Jelentkezem' gombra és küldje el legfrissebb szakmai önéletrajzát.

Iparág
Ingatlanpiac
Hely
Vas megye
Szakterület
Ingatlan
Szám:
1183931
Closing date
13 May 2024

Beszéljen Anna Leszkovszki, a pozícióval foglalkozó szaktanácsadónkkal, akinek címe Budapest

Telefon: +36704122195